ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПІСЛЯ ЛІКУВАННЯ СТАН ЗДОРОВ’Я НЕ ПОЛІПШУЄТЬСЯ?
Друга думка – це коли ви звертаєтеся за консультацією до іншого лікаря тієї ж спеціальності. Як правило, це роблять, щоб підтвердити або спростувати діагноз, дізнатися, чи існують інші методи лікування. Експертна діагностика -це досить поширена практика європейських та ізраїльських клінік. Вона дозволяє своєчасно встановити діагноз та розпочати ефективне лікування.
Новина про важкий діагноз або майбутню операцію моментально змінює життя. Як розібратися в діагнозі і прогнозах, дізнатися, де отримати якісну допомогу і знайти кваліфікованого лікаря, зрозуміти, які методи лікування найбільш ефективні?
Володіючи більшою інформацією про діагноз і проконсультувавшись з декількома фахівцями, пацієнт і його близькі зможуть прийняти правильне рішення.
Експертна діагностика. Коли потрібна друга думка лікаря?
- коли пацієнт сумнівається у правильності діагнозу
- коли потрібно вирішити необхідність хірургічного втручання
- коли слід прийняти рішення про страхові виплати
- коли є необхідність застосувати коштовні лікарські препарати
- коли треба більш точно визначити стадію захворювання
За необхідністю скликаємо консиліум провідних спеціалістів України, професорів та членів міжнародних асоціацій. Це стосується надскладних патологій, рідкісних захворювань або необхідності додаткової інструментальної діагностики.
Пам’ятайте, що багато з цих порушень реально повністю виправити в дитячому віці — раннє виявлення патології та їх лікування — гарантія успішного позбавлення проблеми. Не ігноруйте обов’язкові планові огляди, а також звертайтеся до лікаря-ортопеда за перших ознак порушення в роботі опорно-рухового апарату.