standard-title Лікарі Фахівці клініки «Ортодок» готові допомогти Вам у боротьбі з Вашим захворюванням чи травмою. Завдяки безцінному досвіду спеціалістів клініки в тандемі з сучасними методами діагностики та прогресивними методами лікування, будь-яка проблема з Вашим здоров’ям стане лише спогадами.

Лікарі

Фахівці клініки «Ортодок» готові допомогти Вам у боротьбі з Вашим захворюванням чи травмою. Завдяки безцінному досвіду спеціалістів клініки в тандемі з сучасними методами діагностики та прогресивними методами лікування, будь-яка проблема з Вашим здоров’ям стане лише спогадами.

Дитячий ортопед-травматолог

Марциняк Степан Михайлович

Доктор медичних наук, досвідчений дитячий ортопед-травматолог з більш ніж 30-ти річним стажем роботи. Основний профіль – метаболічні захворювання скелету, рахіт та рахітоподібні захворювання, ювенільний остеопороз, пухлиноподібні захворювання скелету, вроджені та набуті деформації кінцівок. Має досвід роботи в провідних світових клініках і продовжує удосконалювати свої знання, вивчаючи нові методи лікування, проводячи наукові дослідження та публікуючи наукові статті в провідних світових виданнях.

Регулярно відвідує науково-практичні конференції, виступаючи на них з доповідями. Є учасником Європейської асоціації дитячих ортопедів(EPOS), АО Trauma Foundation (AO Foundation), Міжнародного товариства ортопедів і травматологів (SICOT), Української асоціації ортопедів-травматологів, ВГО та Українського осередку EVIDAS- European Vitamin D Association Scientific society. Загальне кредо – “Лікувати треба людину, а не хворобу”.

Ортопед-травматолог

Чорнобай Сергій Павлович

Лікар ортопед-травматолог, з більш ніж 13-ти річним стажем роботи. Основний профіль – захворювання та травми великих суглобів, застосування регенеративних методик при порушеннях хрящової тканини, травми менісків, артрози різних ступенів. Приймає активну участь в закордонних стажуваннях з ортопедії-травматології та регенеративних технологій, регулярно відвідує міжнародні науково-практичні конференції. Проводить семінари та майстеркласи по обміну досвідом, в Україні.

Є учасником асоціації ортопедів-травматологів України, асоціації спортивної медицини України та учасник Міжнародного товариства з регенерації хряща та спільного збереження ICRS. Загальне кредо – “Комбінована хірургічна терапія (найчастіше артроскопія) і стовбурові клітини все частіше є альтернативою ендопротезуванню суглобів”.

Лікар невролог

Слободянюк Наталія Павлівна

Лікар невролог, вищої категорії з більш ніж 16-ти річним стажем роботи. Замається вивченням регенеративних технологій у вертебрології та неврології, лікуванням та реабілітацією опорно-рухового апарату, патологією центральної та периферичної нервової системи. Регулярно відвідує міжнародні науково-практичні конференції. .Є учасником Української асоціації остеопатичних і хіропрактичних мануальних терапевтів.

Загальне кредо – “Хто добре діагностує – той добре лікує“.

Дитячий ортопед-травматолог

Шкурко Юрій Миколайович

Кваліфікація: лікар ортопед-травматолог.

Спеціалізація: дитяча ортопедія і травматологія.

Загальний стаж роботи: 6 років (Інститут ортопедії та травматології, ОХМАТДИТ).

Курси європейської асоціації дитячих ортопедів-травматологів – EPOS-EFORT BAT Instructional Course Trilogy, Vienna, Austria.

Загальне кредо – “Лікування повинно проводитися тільки на основі сучасних протоколів доказової медицини”

Ортопед-травматологг

Кувалдін Микола Олексійович

Народився в м. Кривий Ріг. У 2014 році закінчив Кримський державний медичний університет, та у 2015 закінчив інтернатуру на базі КДМУ імені С.І. Георгієвського. Здобув освіту лікаря-ортопеда. Та працював лікарем у період з 2015 по 2017 у відділенні ортопедії Алуштінської центральної міської лікарні. 2017 -2019 працював в у відділенні травматології та політравми, на посаді лікар ортопед – травматолог.

З 2019 року, по теперішній час займаю посаду лікаря ортопеда-травматолога ДУ “Інститут травматології та ортопедії НАМН України”.

Приймаю активну участь в закордонних стажуваннях з ортопедії-травматології та міжнародних конференціях. Загальне кредо – “Вік живи, вік учись”.